PowerLine
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
PowerLine

New PowerLine


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Regulament!

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Regulament! Empty Regulament! Joi Mar 25, 2010 9:18 am

BoBo

BoBo
Administrator
Administrator

Reguli de baza:

1 . Respectati si o sa fiti respectat
2. Ascultati intotdeauna indicatiile unui administrator sau moderator.
3. Sa fim o mica familie cheers

Reguli pentru profil:

1. NU va inregistrati folosind drept nick denumirea paginii web personale sau a firmei d-voastra; veti primi ban.
2. Nu aveti voie cu semnaturi sau avatare indecente [Femei in ipostaze sexy]si mai stiu eu ce.Veti primi warn si poza de pe profil va fii stearsa.

Reguli de postare:

1. NU aduceti jigniri membrilor forumului.
2. NU postati informatii false, vulgare, defaimatoare, rasiste, cu orientare sexuala sau orice alte date considerate ilegale.
3. Nu aveti voie sa postati site-uri personale pe forum
4. Nu aveti voie sa postati pe forum id-uri de messenger e-mailuri si alte adrese de contact.
5. NU creeati topicuri de genul "Vreti ca X s-a fie..." oriunde pe forum.
6. La postarea răspunsurilor dumneavoastră pe forum scrieţi normal si corect in limba română. Nu folosiţi aberaţii gramaticale de genul sh, tz, ji, k în loc de ca sau ce, articulaţi cuvintele corect ( copilul, nu copilu, două mingi, nu două mingii ), etc, folosiţi virgula când este cazul, scrieţi cuvintele întregi ( cineva nu cnv), folosiţi cratima dacă trebuie (dă-mi, nu dămi, voi scrieţi nu voi scrie-ţi), etc. Postaţi doar dacă aveţi incă 4-5 secunde în plus, pentru a nu fi nevoiţi să prescurtaţi toate cuvintele posibile, e o dovadă de respect pentru cei care vă citesc postările.

Daca nu vei respecta Regulamentul va fii sanctionat cu Warn/Ban.

http://radu-poli.hi5.com

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum